x 
0 produktów
 
 

Wybrane dla Ciebie

Produkt dnia

Szukaj

PROMOCJA

Sprawdź naszą gamę kolorów

Zobacz produkty

Marble Effect

NOWOŚĆ

Lakiery hybrydowe imitujące MARMUR!!!

Zobacz niesamowite lakiery!

Cement Gel

Utwardzi płytkę paznokcia i wydłuży trwałość stylizacji.

Wzmocni i odżywi, pomoże zapuścić długie i mocne paznokcie.

Idealny do przedłużania na formie.


Cement Gel Limella jest innowacyjnym produktem łączącym w sobie trwałość żelu i łatwość w użytkowaniu lakieru hybrydowego.

Jego konsystencja pozwala na szybką i sprawną pracę z produktem.

Możesz nim przedłużyć paznokcie nawet o 4mm. Mocne i wytrzymałe.
Gotowe nie miękną pod wpływem ciepła.
Array
22,99 zł
Opis

Instrukcja Stylizacji Hybrydowej z użyciem Cement Gel

Pierwszym krokiem jest przygotowanie paznokci do zabiegu stylizacji.

Piłujemy paznokcie nadając im porządany kształt, patyczkiem usuwamy skórkę z paznokci, matujemy płytkę bloczkiem polerskim, a następnie odtłuszczamy przecierając ją wacikiem nasączonym cleanerem.

Base Coat

Na tak przygotowane paznokcie nakładamy basę. Malujemy cienką warstwę i wkładamy do lampy na czas odpowiedni dla naszej lampy.

Cement GEL

WZMACNIANIE - na Base Coat nakładamy warstwę Cement Gel pamiętając by utwardzać go w lampie podwójny czas. Przed nałożeniem koloru przemywamy warstwę dyspersyjną odtłuszczaczem.

PRZEDŁUŻANIE NA FORMIE - od spodu paznokcia przyklejmy formę - w razie potrzeby odpowiednio ją docinamy. Nakładamy pierwszą warstwę Cement Gel na paznokieć i formę przedłużając nawet do 4mm. Po utwardzeniu czynność powtarzamy 2-3 razy formujac kształt, na którym nam zależy - ostateczny stworzymy przy pomocy pilnika. Na koniec używamy bloczka polerskiego, a nadmiar pyłków usuwamy pędzelkiem. Na tak przygotowane paznokcie nakładamy kolor.

Kolorowy Lakier Hybrydowy Limella

Na utwardzoną bazę nakładamy dwie cienkie warstwy koloru. Utwardzamy każdą warstwę.

Przy malowaniu każdej warstwy pamiętamy by nie dojeżdżać lakierem hybrydowym do skórek – w innym wypadku usunąć nadmiar lakieru drewnianym patyczkiem przed utwardzeniem warstwy.

Staramy się malować również delikatnie wolny brzeg paznokcia, czyli wystającą część paznokcia -wydłuży to trwałość naszej stylizacji.

Top Coat

Całość dopełnia nałożenie Top Coat. Nadaje on niesamowity połysk paznokciom i chroni naszą stylizację. Top Coat utwardzamy dwa razy dłużej od poprzednich warstw.

Ostatnim krokiem jest przemycie warstwy wacikiem nasączonym cleanerem. Staraj się odczekać kilka minut po wyjęciu dłoni z lampy zanim to zrobisz.

POWODZENIA

POLUB NAS NA Facebook